HLEDÁME NOVÉ KOLEGY PRO PRÁCI S ESHOPEM - PRO VÍCE INFO NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT

Po - Pá 10:00 - 18:00 | Telefon: +420 608 114 156| info@mamevsechno.cz Výdej objednávek přímo z našeho skladu na adrese Ohradní 26, Praha 4
 

  STRÁNKA PROBÍHÁ PŘESTAVBOU. OMLOUVÁME SE ZA PŘÍPADNÉ CHYBY NEBO CHYBĚJÍCÍ PRODUKTY          
Doručujeme i na Slovensko během 3-5 pracovních dnů     


Počítače a Notebooky / Kancelářské

V této sekci nebylo nalezeno žádné zboží.


Kancelářská klávesnice

Ergonomie: Kancelářské klávesnice jsou často navrženy s ohledem na ergonomii a mají pohodlné a ergonomické rozložení. Mohou mít funkce, jako jsou opěrky zápěstí, nastavitelný sklon a klávesové zkratky, které mohou podpořit lepší držení těla při psaní a snížit riziko přetížení nebo zranění.

Tichý provoz: Podobně jako membránové klávesnice jsou i kancelářské klávesnice navrženy tak, aby fungovaly tiše. To pomáhá udržovat klidné pracovní prostředí v kancelářích nebo sdílených prostorách.

Funkčnost: Kancelářské klávesnice často obsahují další funkční klávesy nebo multimediální klávesy pro rychlý přístup k běžně používaným funkcím, jako je ovládání hlasitosti, e-mail nebo prohlížení webových stránek. To může zvýšit produktivitu a pohodlí v kancelářském prostředí.

Odolnost: Přestože se odolnost kancelářských klávesnic může lišit, mnoho modelů je konstruováno tak, aby vydržely běžné kancelářské použití. Jsou navrženy tak, aby byly spolehlivé a odolné pro každodenní psaní.

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

YWZjYTg1N